Politics - Global Politics (150 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.20 | 45.40 | 44.60 | 43.80 | 43.00 |
50 (5 total)
- Leishman, Ellen (Ballarat Clarendon College)
- Logan, Charles (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Marozzi, Jack (University High School)
- Opt Hoog, Cale (Mazenod College)
- Tudehope, Rafael (Mazenod College)
49 (2 total)
- Cooney-O'Donoghue, Diarmuid (University High School)
- Merry, Alister (Marcellin College)
48 (4 total)
- Cloke, Hayden (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cue, Grace (Ivanhoe Grammar School)
- Kuo, Judy (Macrobertson Girls High School)
- Majumdar, Medha (Macrobertson Girls High School)
47 (5 total)
- Andritsos, Sophie (Presbyterian Ladies' College)
- Armstrong, Rachel (Ballarat Clarendon College)
- Cameron, Katie (St Catherine's School)
- Muldoon, Sarah (Mount Waverley Secondary College)
- Tapley, Phoebe (Avila College)
46 (8 total)
- Barklamb, James (St Michael's Grammar School)
- Brand, Joel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Burstin, Asher (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Cassar, Sophie (Northcote High School)
- Foster, Gabriella (Buckley Park College)
- Godfrey, Holly (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- O'Leary, Stephanie (St Bede's College)
- Posa, Thomas (Melbourne High School)
45 (11 total)
- Bethune, Shannen (Siena College)
- Byers-Armstrong, Alexandra (Methodist Ladies College)
- Ditmann, Martin (Northcote High School)
- Dwyer, Madeleine (The Peninsula School)
- Elmolla, Jazmine (Presentation College Windsor)
- Fitzgerald, Isabelle (Princes Hill Secondary College)
- Kilduff, Stephanie (Strathmore Secondary College)
- Lang, Claudia (Princes Hill Secondary College)
- Mcdonald, Zara (Haileybury Girls College)
- Melenhorst, Nicholas (Mazenod College)
- Rudock, Justine (Methodist Ladies College)
44 (14 total)
- Atkins, Charlotte (Haileybury Girls College)
- Austin, Charles (Scotch College)
- Barclay, Amelia (Mentone Grammar School)
- Burland, Drew (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Dhamija, Karan (Melbourne High School)
- Finch, Jordan (Methodist Ladies College)
- Gill, Samuel (University High School)
- Herbert, David (University High School)
- Ho, Manh (Keilor Downs College)
- Ingram, Phoebe (Haileybury Girls College)
- Lam, Zachary (University High School)
- Parsons, Daniel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wallace, Sarah (Carey Baptist Grammar School)
- Weisz, Kirsti (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
43 (16 total)
- Berk, Deniz (Strathmore Secondary College)
- Beverly, Rachel (Melbourne Girls Grammar)
- Collins, Rachel (Sacre Coeur)
- Cornford, Lucy (Methodist Ladies College)
- Curtis, Jacob (Carey Baptist Grammar School)
- Ekkel, Amelia (St Joseph's College Newtown)
- Jayawardene, Gavishka (Glen Waverley Secondary College)
- Kruger, Danielle (Killester College)
- Mcconnell, Kate (Melbourne Girls Grammar)
- Mcnamara, Isabella (St Catherine's School)
- Motamedi, Shirin (Glen Waverley Secondary College)
- Price, Kelly (St Margarets School)
- Qing, Estella (University High School)
- Tellambura, Mahima (Ballarat Clarendon College)
- Vijayakumar, Vishaki (Macrobertson Girls High School)
- Walsh-Buckley, Lachlan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
42 (22 total)
- Bashford, James (Buckley Park College)
- Cutter, Nathaniel (Koonung Secondary College)
- Farrugia, Demi (Lakeview Senior College)
- Gray, Darcy (Ballarat Clarendon College)
- Helps, Timothy (Mckinnon Secondary College)
- Howe, Patrick (Ballarat Clarendon College)
- Lia, Alexandra (Ballarat Grammar)
- Lock, James (Mount Waverley Secondary College)
- Manpotra, Jasjit (Melbourne High School)
- Mcdonald, Patrick (Gleneagles Secondary College)
- Mcmillan, Ashleigh (Ballarat Grammar)
- Merlino, Isabella (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Nugent, Taylor (Sandringham College)
- O'Shea, Paul (Trinity College Colac)
- Petrie, Lachlan (Mazenod College)
- Rajakariar, Sarah (Buckley Park College)
- Starr, Joshua (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Stojanoski, Jessica (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Tiffany, Guy (Vermont Secondary College)
- Vagias, Hariklia (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Winter, Gabrielle (Carey Baptist Grammar School)
- Yan, Kathryn (Macrobertson Girls High School)
41 (27 total)
- Bellhouse, Kathryn (Kardinia International College)
- Byers, Emma (Centre For Adult Education)
- Carletti, Robert (Marcellin College)
- Chung, Joseph (Balwyn High School)
- Clark, William (Scotch College)
- Dabrowski, Nathalie (Avila College)
- Daniels, Sabrine (Presbyterian Ladies' College)
- Di Gregorio, Monique (St Columba's College)
- Doslo, Stefana (Gleneagles Secondary College)
- Fotheringham, Scott (Carey Baptist Grammar School)
- Giammario, Amber (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Lawrence, Tess (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Leong, Daniel (Balwyn High School)
- Liacopoulos, John (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Linden-Perlis, Disa (Princes Hill Secondary College)
- Lumsden, Hope (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Moore, Eva (Methodist Ladies College)
- Murphy, Mairead (St Michael's Grammar School)
- Njanja, Wangari (Presbyterian Ladies' College)
- O'Donnell, Michaelean (Melbourne High School)
- Rankin, Emily (Macrobertson Girls High School)
- Spiridis, Peter (Ivanhoe Grammar School)
- Stephenson, Camilla (Melbourne Girls Grammar)
- Sullivan, Kate (Box Hill High School)
- Talevski, Michael (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Witts, Olivia (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Zudova, Sofia (Mckinnon Secondary College)
40 (36 total)
- Anderson, Jack (Gippsland Grammar - Senior)
- Bateup, Jodie (Carey Baptist Grammar School)
- Collister, Rachel (St Catherine's School)
- Crossan, Connor (Kambrya College)
- Dalli, Micaela (Loreto College)
- Davis, Isabelle (Methodist Ladies College)
- Dharwadkar, Maya (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Evison-Rose, Sara (Gippsland Grammar - Senior)
- Fenech, Emma (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Forster, Jordan (St Leonards College)
- Gange, Madeleine (Vermont Secondary College)
- Grierson, Monika (Macrobertson Girls High School)
- Hennessy, Liam (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Howells, Gareth (Balwyn High School)
- Hussein, Sheridan (Firbank Grammar School)
- Kay, Dylan (Glen Waverley Secondary College)
- Leviston, Rebekah (Loreto College)
- Matheson, Jessie (Sandringham College)
- Mcclelland, Samantha (Balwyn High School)
- Mcgrath, Patrick (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mclaughlin, Kyle (University High School)
- Nair, Arshia (Glen Waverley Secondary College)
- Neville, Beatrix (The Peninsula School)
- Overton-Skinner, Thomas (Strathmore Secondary College)
- Popovic, Zorislav (Caroline Chisholm Catholic College)
- Scott, Etan (Siena College)
- Sutherland, Philippa (St Catherine's School)
- Tsegay, Rufael (Lakeview Senior College)
- Tuncer, Deniz (Ivanhoe Grammar School)
- Wanigaratne, Nicholin (John Monash Science School)
- Weiss, Eva (Macrobertson Girls High School)
- Westcott, Luke (Northcote High School)
- Wilkinson, Sophie (Our Lady Of Sion College)
- Wrigley, Brendan (Ballarat Grammar)
- Yoon, Annabelle (Mount Waverley Secondary College)
- Zia, Mary (St Columba's College)